Atrium školka

Vytváříme dětem přátelské a originální, esteticky čisté prostředí, kde si můžou hrát, tvořit, učit se, objevovat, tancovat, zpívat, skotačit, poznávat nové přátele…, to vždy s ohledem na jejich individuální potřeby.

Moderní a originální interiér v nově zrekonstruované historické budově obklopené parky pod Špilberkem a Denisovými sady.

Montessori pomůcky a smysluplné hračky, moderní vybavení. Podnětné, přátelské a bezpečné prostředí. Prostor pro samostatné rozvíjení schopností a dovedností. Rozmanité činnosti a aktivity uvnitř školky, na terase, v parcích i ve městě. Poznávání historie, architektury, umění, možnost sportovních a wellness aktivit. Edukativně stimulační skupina pro předškoláky (podpora školní zralosti).

Komunikace, spolupráce a služby nad rámec provozu školky. Kurzy, přednášky, víkendové a volnočasové aktivity, příměstské tábory. Možnost pořádání soukromých oslav, sledování ohňostrojů na terase apod.

Webová kamera – (jen Vy) můžete sledovat, co děti dělají v průběhu dne.

Bezbarierový přístup do školky i pohyb v jejích prostorách. Parkovací místo ve dvoře.

Kapacita jen 15 dětí.

 

Aktivity

Nabízíme rozmanité aktivity pro všestranný rozvoj vašeho dítěte – jazykové (angličtina), sportovní, kreativní, hudební, přírodověrné, enviromentální, dramatická výchova a logopedie, pečení, předškolní průprava…

Otevřít popis aktivit

 

Stravování

Pravidelné stravování, jídlo a pití připravené z kvalitních surovin. Dopolední svačina, oběd i odpolední svačina ze Zdravého restaurantu Vitalité.

 

Provozní doba

Pondělí až pátek 7.00–18.00 h

Možnost krátkodobého i večerního hlídání dětí. Provoz během prázdnin.

 

Denní rozvrh

Otevřít denní rozvrh

 

Ceník

Otevřít ceník

Možnost odpočtu nákladů na péči o dítě z daňového základu.

Otevřít web školky

Kontakt

  • Husova 167/7, Staré Brno, 602 00 Brno-Brno-střed
  • +420 704 394 717, +420 604 566 997
  • atriumskolka@gmail.com
  • www.atriumskolka.cz