Lipa Preschool

Jsme soukromá mezinárodní česko – anglická školka pro děti od 18 měsíců do 6 let. S dětmi pracujeme podle vlastních unikátních osnov, které přímo pro nás sestavují odborníci na předškolní vzdělávací systémy po celém světě. Samozřejmostí je, že naši pedagogové jsou vybíráni s tou největší péčí.

Protože jsme zařízení rodinného typu, přistupujeme ke každému dítěti podle jeho potřeb a zároveň úzce a účinně spolupracujeme s Vámi — rodiči, protože právě Vy jste našimi nejdůležitějšími partnery na společné cestě s dětmi za poznáním. Rádi se s rodiči setkáváme na společenských akcích, jako jsou rodinná grilování na zahradě školky, Den dětí nebo vánoční a letní besídky.

Děti máme ve školce rozdělené podle věku tak, aby se každému mohl daný pedagog maximálně věnovat. U předškoláků dbáme na nejvyšší počet 12 dětí na učitele a maximálně 6 u dětí mladších tří let.

Náš systém nabízí celostní rozvoj dětí i aktivní výuku českého a anglického jazyka. Zároveň ve třídách citlivě používáme to nejlepší, co mohou nabídnout moderní technologie. Naši výuku obohacují interaktivní tabule Promethean a iPady.

Děti v naší školce experimentují, tančí, hrají si, poznávají svět kolem sebe, ale především jsou spokojené a šťastné — a to nám dělá největší radost.

Otevřít další informace

 

Denní program

Otevřít program

 

Ceník

Otevřít ceník

 

Kontakt

Otevřít kontakty

Otevřít web školky

Kontakt

  • Na Třebešíně 39B, 108 00 Praha 10–Vinohrady
  • +420 601 227 800
  • preschool@lipalearning.com
  • www.lipapreschool.com