Mateřská školka Dráček

Školka Dráček Brno zajišťuje plnohodnotné předškolní vzdělávání pro děti ve věku od 1,5 do 6 let.

Naším cílem jsou nadšené děti, které aktivně prožijí den ve školce a spokojení rodiče, kteří mohou vykonávat své pracovní povinnosti s pocitem, že o jejich děti je velmi dobře postaráno.

Náš vzdělávací program vychází z Rámcového vzdělávacího programu MŠMT pro předškolní vzdělávání, obohaceného prvky Waldorfské pedagogiky a programem Step by step – Začít spolu, před matematickou výchovu rozvíjíme pomocí Hejného metody.

Denní program školky zahrnuje: anglický jazyk, možnost komunikace v jiném jazyce než je čeština (angličtina, francouzština, němčina, španělština, polština), tvořivou hru, výtvarné a hudební aktivity, vzdělávání připravující děti na vstup do ZŠ, manuální činnosti rozvíjející logické a operační myšlení, rozvíjení psychomotoriky, logopedickou prevenci, fyzioterapeutickou prevenci a další.

K potřebám každé rodiny přistupujeme individuálně. Kapacita školky je cca 45 dětí, které jsou rozděleny do dvou tříd (Lvíčata a Tygřata).

Náš tým je složen z odborného pedagogického a zdravotnického personálu. Všichni přistupujeme k dětem jako ke svým partnerům s pochopením a respektem k jejich individuálním potřebám.

Rodičům nabízíme strategické umístění ve středu Brna, dobře dostupné i z okrajových částí města jak osobními vozidly, tak i MHD.

 

Ceník

Otevřít ceník

 

Program a metody

Otevřít program a metody

Otevřít web školky

Kontakt

  • Bayerova 794/25, 602 00 Brno-střed-Veveří
  • +420 776 682 191
  • dracek-skolka@centrum.cz
  • www.dracek-skolka.cz