Školička Oříšek

Oříšek je úžasné místo, kde si vaše děti hrají a učí se zároveň.

Pomůžeme se Vám postarat o děti ve věku od 1,5 do 6 let v době, kdy potřebujete chodit do práce a zároveň chcete mít jistotu, že je o Vaše dítě postaráno s největší péčí. Jsme nezisková organizace, která si klade za cíl usnadnit rodičům brzký návrat do zaměstnání. Příspěvky, které u nás rodič hradí, jsou využity výhradně na vybavení a provoz zařízení.

Naše zařízení péče o děti je to pravé místo, kde se o Vaše dítě nejen postaráme, ale zároveň pomůžeme k jeho aktivnímu rozvoji. Vedeme děti k systematickému zapojování všech smyslů pomocí nichž lépe, rychleji a hlouběji poznávají svět. Naší prioritou je, aby děti prostřednictvím hry a zábavy rozvíjely svou jedinečnou osobnost. Důraz klademe i na zdravý pohyb, který umožňuje naše rozlehlá soukromá zahrada. Dáváme průchod přirozené zvědavosti a rozvíjíme lásku k poznání. Jsme školičkou do které se děti těší :)

Jsme tu pro Vás denně od 8:00 do 16:00 hodin, docházka se však může přizpůsobit Vašim potřebám – jsme ochotni posunout otevírací dobu už před 8:00 hod. Nabízíme nejen hlídání dětí, ale také přátelské a hravé prostředí zajištěné kvalifikovaným personálem. Snažíme se o všestranný rozvoj dítěte, kterým jej postupně připravíme na vstup do běžné MŠ nebo 1. třídy ZŠ.

Polední strava je zajištěna externím dodavatelem specializovaným na přípravu dětských jídel, svačinky si děti nosí z domova.

V rámci dopoledního programu klademe důraz na logopedickou prevenci a jednou týdně se u nás děti učí anglicky.

Ceny již od 440,-/den.

Otevřít web školky

Kontakt

  • Starostřešovická 96, 162 00 Praha 6
  • +420 721 390 527, +420 605 763 509
  • orisekds@gmail.com
  • www.dsorisek.cz