Školka Malvína Karlín

Školka Malvína Karlín poskytuje vzdělání a přípravu dětí na školní docházku podle unikátního vzdělávacího programu obohaceného o rozšířenou výuku anglického a španělského jazyka a výtvarných činností.

Součástí vzdělávacího programu jsou výtvarné lekce s akademickou malířkou, hudební lekce se sbormistrem dětského pěveckého sboru Mifun a lekce jógy s fyzioterapeutkou.

Dítě které začne brzy navštěvovat školu, musí být schopno naslouchat, být trpělivé a být schopno se soustředit delší dobu. Z tohoto důvodu připravujeme děti na témata, která je čekají na základní škole. Rozšiřujeme jejich znalosti čísel a tvarů, zvyšujeme vědecké poznatky, rozvíjíme jazyk a psaní, ale také v dětech hravou formou budujeme schopnost a touhu učit se.

Součástí našeho vzdělávacího programu jsou lekce hudební, výtvarné, lekce Lego education, lekce španělského a anglického jazyka, jóga, cvičení v Sokole, 1x měsíčně výlet do jedné z mnoha galerií v Praze, 1x měsíčně návštěva divadla, společné akce s rodiči, pro rodiče a mnoho dalšího.

Rodiče také mohou pro své děti využít služeb logopeda, fyzioterapeuta a psychologa.

Do našeho týmu vybíráme učitele, kteří mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí, jsou odborníky ve svém oboru, umí rozvíjet dětský talent a osobnost.

 

Náš tým

Otevřít přehled personálu

 

Denní program

Otevřít denní program

 

Ceník

Otevřít ceník

Otevřít web školky

Kontakt

  • Křižíkova 159/56, 186 00 Praha 8-Karlín
  • +420 605 030 753
  • v.chejn@skolkamalvina.cz
  • www.skolkamalvina.cz