ZŠ a MŠ Smíškov

ŠKOLKA SMÍŠKOV – školka se srdcem, citem a rozumem

Smíškov je vzdělávací školka s bilingvním prostředím, zaměřená na podporu zdravého životního stylu. Nabízí kvalitní a komplexní služby, ne pouhé „hlídání“ dětí.

V Smíškově máme děti rády, chceme a umíme rozvíjet jejich potenciál v rámci individuálních možností dětí. Ve spolupráci s rodiči se podílíme na empatické, ale důsledné výchově. Vzhledem k vysokoškolskému pedagogickému vzdělání všech paní učitelek seumíme věnovat a odborně rozvíjet děti se specifickými vzdělávacími potřebami a děti nadané. Máme v této oblasti letité zkušenosti.

Naše školka je vyhledávána rodiči, kteří mají zájem o každodenní kvalitní program, který je pro jejich děti prostředkem k získávání nových poznatků z různých oblastí našeho života přirozenou a zábavnou formou. Má smysl při rozvoji jejich potenciálu a kvalitní přípravě na roli školáka.

Zárukou spokojenosti dětí i rodičů je také dostatek pohybu a pobytu v přírodě, správná životospráva , organizované sportovní, vědomostní a společenské aktivity.

Ve Smíškově chceme pro děti jen to nejlepší. Připravit je do života tak, aby si dokázaly poradit, naučily se zdravému sebevědomí a sebereflexi, naučily se být samostatné a měly základní elementární znalosti, ze kterých budou čerpat po celý život.

Víte, že:
– od září 2014 nabízíme bilingvní prostředí s rodilou mluvčí
– jsme 1. bezlepková školka v ČR
– garantujeme perfektní připravenost vašich dětí do 1. tříd ZŠ
– jsme inovátory kvalitního předškolního vzdělávání
– Smíškov je zážitková školka
– disponujeme vlastním originálním vzdělávacím programem
– jsme tu pro vás i o prázdninách

Provozní doba:
PO–ČT: 7:30 – 17:15
PÁ: 7:30 – 17:00

Otevřít web školky

Kontakt

  • Lovčická 322, 190 14 Praha-Praha-Klánovice
  • +420 608 817 000
  • petra.klapakova@smiskov.cz
  • www.smiskov-skolka.cz